top of page

Kilka słów o Rozpoczęciu Sezonu Treningowego 2022/23

Zaktualizowano: 16 wrz 2022

W tym roku rozpoczynamy zajęcia z dniem 5 i 9 wrzesnia zajęciami z Eskrimy, 6 i 8 września zajecia z Aikido i Aikibujutsu.

W związku z tym i sezon rozpoczyna się po okresie pandemicznym zajecia Shinkendo i Bojutsu będą brane pod uwagę jeśli zainteresowanie nimi będzie minimum 8 osób. Wszystkie pierwsze zajęcia, które mmy w ofercie są darmowe po to by każdy mógł spróbować czy są ona dla niego.


Prowadzimy zajecia dla dzieci i zachęcamy by rodzice przyprowadzali do nas swoje dzieci już od 5 roku życia.

Chcemy by rodzice również zaangażowali się w trening wybierając coś dla siebie tym bardziej, że dzieci napewno docenią to iż ich tata lub mama również trenuje sztukę walki jak i one. Zachęcamy by młodzież również z nami trenowała w miłej atmosferze. Co ważne dla nas liczy się chęć podjęcia wyzwania i zaangażowanie w trening ponieważ umiejętności i wiedza Wasza kondycja oraz spokój przyjdzie po jakimś czasie treningu.


Na rozpoczecie swojej przygody że sztukami walki nigdy nie jest za późno. Sztuki walki to coś dla każdego komu nie są potrzebne atrybuty "potwierdzenia cepelniane" typu medalik, czy pucharek.

Rozwój indywidualnych umiejętności poparty treningiem pod okiem doświadczonych instruktorów buduje w nas siłę mięśni ale i umysłu. Jesteśmy zdrowi, bardziej odporni na stres, i pogoń zmieniającego się świata. Serdecznie zapraszamy.146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page